Trabzonspor’un şampiyonluk kutlamasında sahne alacak isimler açıklandı..haberini okuyun

Trabzonspor’un şampiyonluk kutlamasında sahne alacak isimler açıklandı..haberini okuyun

Trabzonspor Kulübü’nden yapılan ilanda şampiyonluk kutlamalarında oyun alani/sahne alacak ünlüler açıklandı. bunun için göre kutlamalarda Apolas Lermi, Bilal Hancı, Ezgi Eyüpoğlu, İbrahim Can, İhsan Eş, Kadr, Matthaios Tsahouridis, Mero, Mustafa Topaloğlu, Nazlı Hacıalioğlu, Özkan Meydan, Sedat Keskin, Seren uzunca ve Yener Çevik sahne alacak.

Takımın Şampiyonluk Kupası’nı kaldırmasından ardindan oyun alani/sahne şovu, Demet Akalın ve DJ Burak Yeter’in performansı ile ayni ritimde devam edecek.

DEMET AKALIN İLE ALEYNA TİLKİ BİRBİRİNE GİRDİ

Trabzon’daki şampiyonluk kutlamalarında Demet Akalın’ın ‘Kulüp’ şarkısıyla eğlenen taraftarların videosu yeryüzünde çok ses getirmişti. FIFA dahi bu görüntüleri paylaşmıştı.

Akalın’ın “Telif iste” diyen takipçisine “Adamlar beni hayat starı yapacak! Aleyna (Tilki) duymasın. düş kuruyor ama bendeniz oturduğum yerden FIFA’dayım. Neymiş? Önemli var olan don değil şarkıymış” diye cevap vermesinin derhal peşinden Tilki, “Dünya starlığını şampiyonlukta şarkı çalması zannedenler spotify GLOBAL’in sayfasından evvel İngilizce röportajımı izleyebilirler. Bunu yapan evvel Türk olduğum amaciyla çok mutluyum beni destekleyenlere teşekkür ederim. Desteklemeyenlere de saygım sonsuz ama artık sevgim yok” iletinini yayınlamıştı.

Demet Akalın: Önemli var olan don değil şarkıymış İlginizi Çekebilir Demet Akalın: Önemli var olan don değil şarkıymış