Uzun zamandır görüntülenemiyorlardı! Duygu’nun memleketinde oraya çıktılar

Uzun zamandır görüntülenemiyorlardı! Duygu’nun memleketinde oraya çıktılar

Başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın‘ın ayrıldıkları argüman edilmişti. Çift İzmir‘de birlikte görüntülendi. Ayrıldıkları argüman edilen meşhur çift, İzmir’de kahvaltı sofrasında görüntülendi.

DUYGU’NUN MEMLEKETİNDE GÖRÜNTÜLENDİLER

Ayrıldıkları iddialarıyla alakalı sessizliğini savunan çift, uzunca müddettir birlikte görüntülenemiyordu. his Sarışın’ın memleketi var olan İzmir’de kahvaltı masasında görüntülenen çift, bu kare ile ayrılık dedikodularına cevap vermiş oldu.

DUYGU SARIŞIN KİMDİR?

his Sarışın, 24 Kasım 1987 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Aslen İzmir’lidir. Babası Daha önceki Konak Belediye Başkanı Ahmet Sarışın’dır. Dokuz Eylül Üniversitesi iyi Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. İzmir Ekonomi Üniversitesi, Moda Tasarım Bölümü’nde dersler alan his Sarışın, İzmir hükümet Tiyatrosu’nda oyunculuk yapmıştır.

2011 seneninde Cennetin Sırları dizisi ile tv dünyasına adım atmış; İçerde, İnadına Yaşamak, Kaçak Gelinler, Güneşi Beklerken, Rengarenk, küçük Tefek Cinayetler benzeri dizilerde oyun almıştır.

his Sarışın şimdilerde, Kanal D ekranlarında yayınlanan Azize dizisinde oyun almaktadır. his Sarışın, 1.70 metre boyunda, 56 kilo ve Yay burcudur.

Haber Videosu

: uzunca vakittir görüntülenemiyorlardı! Duygu’nun memleketinde oraya çıktılar