Son dakika… Ünlü oyuncu hayatını kaybetti

Son dakika… Ünlü oyuncu hayatını kaybetti

Ünlü yöneten Spike Lee’nin 1989 tarihindeki ‘Do The Right Thing’ (Doğru Şeyi Yap), filminde pizzacı Sal rolüyle hafızalara kazınan Danny Aiello, bu filmdeki performansıyla En İyi muavin bay Oyuncu kategorisinde Oscar’a aday gösterilmişti.

‘Godfather’ (Baba) serisinin 2. filminde minik tek oyun alan Aiello, 1987 yapımı ‘Moounstruck’ filminde de meşhur şarkıcı Cher’in oynadığı Loretta karakterinin tereddütlü nişanlısı olarak seyirci karşısına çıkmıştı.

FOTO: Reuters

Cher, Twitter hesabından yayınladığı mesajda, “Hoşça kal sevgili Danny Aiello. Danny hatri sayilir büyüklükte tek aktördü. dahi güldürü aktörüydü. Çok gülerdik. Moonstruck’u çekerken hayatımın en mutluluk dolu zamanlarından biriydi. O da o mutluluk dolu vaktin tek parçasıydı” ifadelerini kullandı.

Danny Aiello, Madonna’nın ‘Papa Don’t Preach’ şarkısına çektiği 1986 tarihindeki klibinde de meşhur şarkıcının babasını oynamıştı.

İLGİLİ HABERÜnlü şarkıcı hayatını kaybetti!Ünlü şarkıcı hayatını kaybetti! İLGİLİ HABERÜnlü oyuncudan üzüntü haberÜnlü oyuncudan üzüntü haber İLGİLİ HABERÜnlü oyuncudan üzücü haberÜnlü oyuncudan üzücü haber

baba havadis Madonna oyuncu nihayet dakika ülkemiz Twitter
nihayet güncelleme: 08:27 14.12.2019