Nusret Gökçe duvara bantladığı pirzola için 7,2 milyar TL istedi

Nusret Gökçe duvara bantladığı pirzola için 7,2 milyar TL istedi

Satışa sunduğu etlerle çektiği her videosu gündem var olan sosyetik kasap Nusret Gökçe, nihayet günlerin en çok konuşulan zanaat eserine gönderme yaptı. Gökçe, duvara bantlanmış muz eserine karşılık olarak pirzolayı bantlayarak yasamsal medya hesabından yayınlandı.

7,2 MİLYAR TL’YE PİRZOLA

Ülkenin çeşitli yerlerinde Restoranı var olan ve vakitinin tek bölümünü spor yaparak geçiren Nusret Gökçe dikkat çeken yasamsal medya paylaşımlarına tek yenisini dahada ekledi. yasamsal medya hesabını etkin olarak kullanan Gökçe, İtalyan sanatçı Maurizio Cattelan’ın duvara bantlanmış muz adli yapıtını 120 bin dolara satışa çıkarmasına karşılık tek atilim yaptı. tek pirzolayı bantlayan Gökçe, bu resimi “Sadece $1,250,000,000 dedi” notuyla Instagram hesabından paylaştı. Gökçe’nin tek milyar 250 milyon dolar Başka bir deyişle 7,2 milyar Lira istediği bu pirzola amaciyla yasamsal medya kullanıcılarının ne reaksiyon vereceği heyecan konusu oldu.

DUVARA BANTLANMIŞ MUZU 120 BİN TL’YE SATTILAR

ABD’nin Miami şehrinde düzen eden arka Basel zanaat Festivali kapsamında sergilenen ve Yalnızca “duvara bantlanmış tek muzdan” oluşan zanaat eserine 120 bin dolara alıcı çıktı. İtalyan sanatçı Maurizio Cattelan tarafından yapılan post-modern eser, Miami’deki tek süpermarketten alınan tek adet muz ve 15 santim uzunluğunda tek koli bandından oluşuyor.

Haber Videosu

: Nusret Gökçe duvara bantladığı pirzola amaciyla 7,2 milyar Lira istedi