Hatsan Hava Tüfekler Neden Tercih Edilir?

Hatsan Hava Tüfekler Neden Tercih Edilir?

Hatsan havalı tüfekler günümüzde en çok tercih edilen havalı silah modellerinden biridir. Hatsan havalı tüfek modelleri özellikle farklı amaçlarla kullanılmak üzere tasarlanmış olan ve barut içermeyen silahlardır. Bu silah modelleri hava enerjisi ile atış yapar. Özellikle hava silah modelleri arasında da uzun ömürlü kullanım olanaklarına sahip olan bu silah modelleri, gerçek silahlar ile kıyaslandığında oldukça uygun fiyatlı olmaktadır. Bu silahlarda gerçek silah mermisi kullanılmamaktadır. Bu silah modellerinde kullanılan pelletler oldukça ufak olmaktadır. Bundan dolayı da öldürücü özelliği olmasa da canlılara yapılan direkt atışlarda yaralayıcı olabilir ve bu silahların canlılara atılması söz konusu değildir. Bundan dolayı da havalı tabanca kullanırken bilinçli olmak ve yasalar konusunda bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Havalı silah modellerinde en çok tercih edilen marka ise Hatsan olmaktadır. Hem uzun vadedeli yüksek performanslı şekilde kullanılabilmesi hem de kalite ve fiyat anlamında tam bir performans ürünü olması sayesinde tercih edilmektedir.

Havalı Tüfekler

Havalı Tüfekler arasında en çok tercih edilen marka olan hatsan, İzmir’de üretimi yapılan bir silahtır. Özellikle namlu kısmında Alman LotharWalther namlusu kullanılmaktadır. Bu tüfek modelleri özellikle gürültüleri yüzde elli oranında da azaltmaktadır. Öte yandan Hatsan silah modellerinde şarjör taşıma kapasitesi de oldukça fazladır. Öte yandan namlu çıkış hızı da isteğe göre ayarlanmaktadır. Bunun yanı sıra 6 farklı namlı çıkış enerjisine sahip olması sayesinde de namlu çıkış hızını amaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz.  Bunun yanı sıra maksimum namlu çıkış hızı ise en optimum basınç değerlerini sağlamaktadır. Hava tüpünde bulunan basıncın azalması sebepleriyle namlu çıkış hızının da azalması avantajı da sağlamaktadır.Hakiki Türk cevizinden üretilmiş olan Hatsan havalı tüfekler hem sol hem de sağ el ile kullanılabilmektedir. Bu avantajların yanı sıra haznesine çok sayıda mermi yani pellet alma özelliği ve uzun süreli kullanım avantajlarına da sahiptir. Pompa genel itibari ile dolum için yeterli özellikte olmaktadır.

Havalı Tabanca

Havalı tabanca modelleri genel olarak pnomatik olarak çalışmaktadır. Güç kaynağı olarak sıkıştırılmış olan modeller özellikle tercih edilmektedir. Havalı tabanca için birçok farklı model ve markayı Kamp Seti olarak sitemiz üzerinden karşılaştırabilirsiniz. Havalı tüfek fiyatları tercih edeceğiniz markaya ve modellere göre de farklılık göstermektedir. Hatsan havalı silah modelleri de oldukça uygun fiyatlı olmakla beraber uzun vadeli kullanım avantajlarına da sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.