Emre Mor, Galatasaray’a haber gönderdi! Terim kararını verdi

Emre Mor, Galatasaray’a haber gönderdi! Terim kararını verdi

tasima çalışmalarını sürdüren Galatasaray‘ın gündemine sürpriz isimler gelmeye ayni ritimde devam ediyor. Şu anne civarindan Jimmy Durmaz, Ryan Babel, Şener Özbayraklı, Ozornwafor ve Adem Büyük’ü kadrosuna katan Galatasaray, Yusuf Erdoğan transferinde de art sayıma geçti. nihayet olarak Yusuf Erdoğan’a imzasini attırmaya hazırlanan Galatasaray’a tek sürpriz haber de Emre Mor cephesinden geldi.

TERİM, YÖNETİMLE buyruğa MOR İÇİN GÖRÜŞTÜ

Sabah’ta bulunan habere göre; Celta Vigo‘da takim formasi şansı bulamayan ve tek sonraki sezon serüvenine başka tek takımda ayni ritimde devam etmek istek eden buyruğa Mor, menajeri aracılığıyla Galatasaray’a havadis gönderdi ve tertemiz sezonda sarı-kırmızılı formayı giymek istediğini iletti.

Galatasaray’a geldiği günden bu taraf buyruğa Mor’u ekibinde görmek istek eden ve geçtiğimiz ocakta ayında da transferi ahenk gösteren ücret sebeplerden dolayı nihayet anda iptal var olan ulusal futbolcunun transferine sıcak bakanimiz Fatih Terim, sarı-kırmızılı yönetim ile bu istikamette tek müzakere yaptı.

BONSERVİS BEDELİ 8 MİLYON EURO

İspanya La Liga takımlarından Celta Vigo ile görüşmelere başlayan Galatasaray, satın alma opsiyonu ile buyruğa Mor’u kiralamak isterken; Vigo idaresi en azından şimdilik bu tasima sürecine soğuk bakıyor ve ulusal futbolcuyu 8 milyon euroluk bonservis bedeli ile elden çıkartmak istiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.