Yapımcı Mustafa Uslu’dan İlk Açıklama: Erkan Petekkaya Uçakta Kadın Tarafından Tacize Uğradı

Yapımcı Mustafa Uslu’dan İlk Açıklama: Erkan Petekkaya Uçakta Kadın Tarafından Tacize Uğradı

Oyuncu Erkan Petekkaya’nın bindiği Dalaman uçağında olay çıkardığı argüman edildi. O anlar başka tek yolcu tarafından kameraya alındı.

Erkan Petekkaya’nın yakın arkadaşı Mustafa Uslu, 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak olayın dahil yüzünü anlattı. sakin evvel açıklamasında “Erkan ile konuştum. Olayın aslı şu; tek kadın acele Petekkaya’nın kalçasına dokunuyor, Erkan da reaksiyon gösterince olaylar gelişiyor” dedi.

“ERKAN’A TEZGAH KURULDU”

Yapımcı Mustafa Uslu, yakın arkadaşı Erkan Petekkaya’nın uçakta başına gelen olayı anlattı. Uslu, olayla alakalı şunları söyledi:

“Bence Erkan’a tek tezgah kuruldu. Erkan Petekkaya tek baba eşinin sevgili kocası… Erkan ile konuştum, yapılanlardan dolayı çok üzgündü.

“BİR anne adayi ERKAN’IN KALÇASINA DOKUNMUŞ”

Kendisine fiziki tek şey yapılmış bu vaziyetten çok rahatsız olmuş. Bunu ifade etmeye çalışınca da ‘sarhoş, bilmem ne’ diye ithamlarda bulunulmuş… ‘Bunu bana neden yapıyorsunuz, aranızda bulunmam hatali mu?’ demiş Erkan… İnsanlar da olayı değişik yerlere çekti. Olayın aslı şu kalabalıkta tek kadın acele Petekkaya’nın kalçasına dokunuyor, ondan ardindan olaylar gelişiyor…”

Mustafa sakin ve Erkan Petekkaya

“YEMİN EDERİM bendeniz YAPMADIM”

tek yolcu tarafından çekilen görüntülerde, Erkan Petekkaya’nın uçaktan indirildiği anlar kameralara yansıdı. Petekkaya’nın uçaktan inerken “Sevgili arkadaşlar, bu işleri bendeniz yapmadım. Yemin ederim bendeniz yapmadım. Bunlar benim üstüme yürüyor, yasamsal medyadan takipçi kazanacaklar diye…Vallahi bendeniz yapmadım.” demesi dikkat çekmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.