Otel Zinciri Sahibi İş Adamının Oğlu Pantolon Çalarken Yakalandı

Otel Zinciri Sahibi İş Adamının Oğlu Pantolon Çalarken Yakalandı

İstanbul’da, otelleri bulunan tek iş adamının erkek çocuğu Özhan K., Avcılar’da tek kız arkadaşıyla girdiği mağazanın kabininde kendisinin pantolonunun altına giydiği iki kot pantolon ve üstüne giydiği kazakla dışarı çıkarken, vaziyeti ayrım eden çalışana doğru dört el ateş ederek kaçtı. Hırsızlık yapan Özhan K.’nin dahada evvelce de yaralama ve uyuşturucu kullanmak suçundan poliste hatali kaydı olduğu alana çıktı.

Olay, Bir gün evvel saat 16.00 sıralarında ortada mahallesi Marmara Caddesi üzerinde bulunan tek mağazada alana geldi. İddiaya göre, 1’i kadın iki kişi, girdikleri mağazadan beğendikleri ürünleri alarak deney etmek amaciyla içeride bulunan değişik kabinlere girdi. tek vakit ardindan kasaya uğramadan dışarı çıkmaya çalışan ikili, mağaza çalışanı İsmail D.(28)’nin alakasını çekti. İsmail D., giydiği pantolonun kabarmış olduğu ve paçasından kotun sarkması hasebiyle şüphelendiği genci durdurmak istedi. İsmail D. denetim ettiğinde gencin kendisinin pantolonu altına mağazadan iki kot pantolon ile üstüne kazak giydiğini tespit etti.

TARTIŞMA akabinde BELİNDEKİ SİLAHI ÇIKARIP ATEŞ AÇTI

Bunun üstüne aralarında münakaşa çıktı. münakaşa esnasında kuşkulu genç, belinden silahını çıkardı. Şüpheli, silahı görünce kaçan İsmail D.ye doğru dört el ateş etti. Kurşunlar İsmail D.’ye eşit almazken kuşkulu kaçarak müsaadesi kaybettirdi. Yanındaki kız arkadaşı Merve K.(22) de kaçmaya çalışırken çevredeki esnaf tarafından yakalanarak polise teslim edildi.

SUÇLARINI İTİRAF ETTİLER

Gözaltına alınan Merve K.’nin çantasında mağazadan çalındığı için iki kazak bulundu. Avcılar Asayiş ofis Amirliği’ne getirilerek sorgulaması yapılan Merve K. suçlarını itiraf ederken silahla ateş ederek kaçan şüphelinin bay arkadaşı Özhan K.(20) olduğunu söyledi.

OTELLER SAHİBİ İŞ ADAMININ OĞLU var olan ŞAHSIN BİRÇOK SUÇ KAYDI ÇIKTI

Yapılan araştırmada Özhan K.’nin İstanbul’da Bir hayli oteli bulunan tek iş adamının erkek çocuğu olduğu ve dahada evvelce de yaralama ve uyuşturucu kullanmak suçundan poliste hatali kaydı bulunduğu belirlendi. Polis, Bir gün evvel gece saatlerinde yaptığı operasyonda Özhan K.’yi Avcılar’da yakalayarak gözaltına aldı.

“ÜST ÜSTE iki PANTOLON tek KAZAK GİYMİŞ”

Mağaza çalışanı İsmial D. “Bir anne adayi ile tek bay geldi. Mağazada ürünlere baktılar. Erkeküst üstüne iki pantolon ve tek kazak giymiş. Çıkacağı sırada, ‘bunlar nereden çıktı’ dedim, ‘bunlar benim’ dedi. Ona ‘yalan söyleme hırsızlık yapmışsın’ dedim ve arkasından yakaladım. O da belindeki silahı çıkarıp bendeniz kaçarken arkamdan 3-4 el ateş etti. bendeniz zikzak yaparak kaçtım. ardindan kızı yakaladık. Kız da poşetin içinden iki tişört çıkardı.” dedi.

Kaynak: DHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir