DJ Selin Ciğerci, Hayatını Beyaz Perdeye Taşıyor

DJ Selin Ciğerci, Hayatını Beyaz Perdeye Taşıyor

yasamsal medya fenomeni ve DJ Selin Ciğerci, hayatını ak perdeye taşıyor. Instagram hesabından İzah yapan Ciğerci, 2020 seneninde çekimlere başlayacağını söyledi.

Ünlü popüler ve şarkıcı Selin Ciğerci hayatını ak perdeye taşımaya hazırlanıyor. Selin Ciğerci hayatındaki zorlukları, pes etmeden verdiği mücadeleyi anlatacağı filmde seyircisini sürprizleriyle de şaşırtacak.

“HAYATIMI ak PERDEYE TAŞIYORUM”

Instagram hesabından çıkan haberleri doğrulayan Selin Ciğerci, şunları söyledi: “Hayatımı ak perdeye taşıyorum doğru. Bu film aslında belli tek süre olsun sizlere, anne, babalara evlatlarına nasıl Bir takım konularda mantıklı davranmasını gösterebilmektedir. Evlatlarınız hep yanınızda olsun istiyorum hemide çok ağlayacağız ve çokta güleceğiz.

“2020 YILINDA ÇEKİMLERE BAŞLIYORUM”

Çok soruldu kim oynayacak Selin Ciğerci’den öncesini tekrar bendeniz oynayacağım tespit edecek tek yaşıma kadar. Çok da heyecanlıyım. 2020 seneninde çekimlere başlıyorum. Her vakit anne adayi babalardan  us müracaat etmek istek eden ailelerden gelen iletiler üstüne karar verdim sinema filmine. “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir