Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak’tan, Çok Konuşulacak Sıla ile Ahmet Kural Yorumu

Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak’tan, Çok Konuşulacak Sıla ile Ahmet Kural Yorumu

Ünlü Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak Sıla ile Ahmet Kural’ın göz göze geldiği o anı yasamsal medya hesabından yorumladı. Kapışmak, meşhur isimlerin birbirlerine Daha aşık olduğunu argüman etti.

“GÖZLERİNDE UNUTAMAMIŞ BİR anne adayi VAR”

yasamsal medya hesabından Sıla ile Ahmet Kural’ın göz göze geldiği anları açıklama eden Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak, “Siz Daha seviyorsunuz birbirinizi! Ahmet’in emin misin bakışı, Sıla’nın görmezden geliyorum seni diyen gözleri. Evet, yarım kaldınız, öfkelisiniz, kızgınsınız ama ikinizde sakin aşkların aşıkla maşuğu olamazsınız. Sertsiniz, adrenalin seviyorsunuz. Isırarak sevmek gibi, sımsıkı sarılmak gibisiniz. Sıla’nın kuvvetli durmasını destekliyorum ama gözlerinde unutamamış tek kadın var. Ahmet in gözlerini dikerek bakması, gözlerimin dahil kismina bak çığlığı!!! Siz güç unutursunuz birbirinizi.” ifadelerini kullandı.

“SILA KIZGINLIĞINDA AŞKIN civarindan DEV!”

Sözlerine süre gelen Kapışmak, “Bir defa düşünce hataya, dönmek güç istikbal ya! Hani semt ne der diye el uzatamaz ya İnsan Özlediğini söyleyemezsin, dışarıya ses versen yanındakiler, ‘saçmalama, yasamda olmaz, aynı hataya düşme,vallahi rezil olursun’ diyecekler ya. bu sebeple dahil kismina içine ; her halükarda tek göreyim sızısı var içinizde.

Sıla kızgınlığında aşkın civarindan dev! Biter mi , bilemem. Geçer mi, zaman, İstiyor musun, sen bilirsin tabi. Ama bu dava bitecek ve siz ağır ağır iyileşeceksiniz. ama unutamayacaksınız. Siz kızgın tek aşkın, yarım var olan mağdurlarısınız. İkinizin de gözlerinde AŞK keşkeli. Ama eminim yaşanılan gerçekte ne ise, ikinizi de iyileştirecek zamanla. Not : Ama evvel hak yerini bulsun. Sonrası kırılmış kalpler…” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir