Erkan Sözeri:

Erkan Sözeri:

Ziraat ülkemiz Kupası 5. tur evvel maçında Gençlerbirliği, Hatayspor’u 2-1 yenik etti. OSTİM Stadı’nda oynanan mücadelenin derhal peşinden düzen eden medya toplantısında konuşan Sözeri, Hatayspor karşısında ligde dahada az süre bulan oyunculara şans verdiğine dikkati çekti.

Sözeri, iki takımın da iyi ugras ettiğini dile getirerek, “Keyifli tek mücadele oldu. Ligde az süre alan oyuncularımızın gösterdikleri performans takdire şayandı. Her vakit bu takımda yer alabileceklerini gösterdiler. Bizim amaciyla kupaya talip olmak belki güç tek durum ama genç, oynamayan oyuncularımızı görmek yerine iyi tek organizasyon. küçük da olsa tek avantaj elde ettik. Kupada gidebildiğimiz yere civarindan gitmek istiyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

Ligde hafta sonu Denizlispor ile mühim tek mücadele oynayacaklarına işaret eden Sözeri, “Denizlispor da çok iyi performans gösteriyor ama biz her mücadelesi final olarak görüyoruz. Bu mücadelesi da final niteliğinde oynayıp, iyi tek sonuçla dönmek en hatri sayilir büyüklükte amacımız.” diye konuştu.

Sözeri, karşılaşma öncesi rahatsızlanan Halil İbrahim Pehlivan’ın vaziyetiyle alakalı de “Isınırken kendini halsiz hissettiği amaciyla biz de değiştirdik. Önemli tek sıkıntısı yok, Yalnızca belli tek süre soğuk algınlığı.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.