Konteynerde Olması Gereken Özellikler

Konteyner ihtiyacı olanların konteyner firması seçerken dikkatli olmaları gerekir. İhtiyaçlarınıza cevap veren ve kaliteyi ilk sırada tutan bir firma tercihi sizin için ilk tercih sırasında olmalı. Konteyner imalatı yapan ve standartın dışına çıkabilen bir firma olmalı. Konteyner sektöründe imalat yapan firma sayısı Türkiye’de sınırlı seviyededir. Fakat internet sektöründe imalat yapmadığı halde konteyner satan simsarlar bolca bulunmakta. Bu tür bir satıcıya denk geldiğinizde kaliteli üründen ve ilerleyen zamanlarda destek almaktan vazgeçmiş olursunuz. Konteynerlerinizi imal eden firmada fiyattan çok kalite aramalısınız. Ayrıca ürününüzü teslim aldıktan sonra oluşabilecek sorunlarda her zaman yanınızda olan firmayı tercih etmelisiniz.

Konteyner Firmasının Referansları Önemlidir

Herhangi bir konteyner satın alınmadan önce firma seçimi yapılırken firmanın referanslarının kontrol edilmesi firmalar hakkında önemli veriler sunar. Aynı istediğinize cevap veren kapasiteside de önemlidir.

Konteyner firmalarının daha önce kimlerle çalıştığının araştırılması firmanın uzmanlığı ile ilgili bilgi edinilmesini sağlar. Bazı konteyner firmaları profesyonel konteyner imalatının bazıları türlerinde uzmanlaşmış olabilir ve uzmanlık alanlarına girmeyen konteyner tiplerine gereksinimi duyanlar için firmanın referanslarının faaliyet kolları karar sürecini şekillendirebilir.

Konteyner Firmasındaki Personellerin Uzmanlıkları Çeşitlilik Sunmalıdır

Standart konteynerleri bir çok firma üretebilir. Fakat ihtiyaçlarda çeşitliliğe geldiğinde personellerin uzmanlığı konteyner imalatını sınırlamaya başlar. Konteynerin ebatı, özelliği, işlevi ve buna bağlı nasıl üretileceğini bilmek ve bunu yapabilmek gerçek bir uzmanlık gerektirir.

Bir ev konteynerine ihtiyacınız olduğunda bölmelerin yerleşimi, ıslak zeminlerin yalıtımı, dış tehditlere karşı dirençli bir ürün ortaya çıkarmak uzmanlık gerektirir. Daha sıradışı bir konteyner imalatında ise iş gerçek bir profesyonel üreten firmaya sizi mecbur kılar. Çünkü sıradışı konteynerde istenilen özellikleri hem imal etmek hem de ürünü uluslararası standart kalitesinde yapmak en zor noktadır.

Konteyner Firması Teslim Tarihine Riayet Etmelidir

Konteyner imalatı betonarme yapılara göre hızlı olsa da bir teslim tarihi vardır. Teslim tarihi uzadığında konteynerinizi kullanacağınız alandaki diğer işlerinizi de aksatarak sizi ciddi zararlara sokabilir. Teslim tarihine uymak konteyner firmasının ilk önceliği olmalı. Zamanında teslimat yapmaya uyabilecek bir firmada aylık üretim kapasitesi önemli unsurdur. Eğer standart bir konteyneri 1 günde teslim edemeyen firma sizi teslimat zamanında sıkıntıya fazlasıyla sokabilir.

Yuvam Konteyner aylık 500 adet konteyner üretim kapasitesiyle sizlere en hızlı ve kaliteli hizmeti sunar.

Konteynerler Kontrolden Geçiyor Mu?

Konteyner üretiminde uzman personelde çalışsa üretim esnasında kısmi hatalarda ortaya çıkabilir. Teslimat öncesi son bir kalite kontrolü önemlidir. Yuvam Konteyner imalat bittikten sonrada kalite kontrol ekibi ile biten konteynerleri tekrar gözden geçirir, olası hatalara müdahale eder. Size en iyi kalitede ürünlerinizi teslim etmeye çabalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.