Deontay Wilder Luis Ortiz maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Deontay Wilder Luis Ortiz maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Deontay Wilder ve Luis Ortiz Ağır Sıklet kemer maçına çok az tek süre kaldı. 

Amerikalı Deontay Wilder ile Kübalı Luis Ortiz‘in dev buluşması, üç Mart 2018 tarihinde New York’ta yapılacak. 

39 maç, 39 galibiyet, 38 nakavt!

Bronze Bomber” Başka bir deyişle “Bronz Bombacı” lakaplı Deontay Wilder şu anne civarindan ağır sıklette çıktığı 39 maçın hepsini kazandı. Wilder’ın birt başka özelliği ise nakavtçı tek boksör olması. 32 yaşında olan boksör, kazandığı 39 maçın 38’ini nakavtla bitirmeyi başardı. 

Ortiz de basit rakip değil!

Kübalı boksör Luis Ortiz ise Wilder’a basit kolay teslim olmayacak benzeri görünüyor. 38 yaşındkai Ortiz şu anne civarindan çıktığı 30 ağır sıklet maçının 28’ini kazandı, iki sefer ise ringden “no contest” ile Başka bir deyişle hakemlerin maçı sonuçsuz olarak bitirmesiyle ayrıldı. 

Maç ne zaman, TSİ ile saat kaçta?

Wilder ile Ortiz arasındaki bu önemli boks maçı üç Mart’ta New York’ta Barclays Center’da yapılacak.

Önemli maç öncesi başka sıkletlerden boksörler de ringe çıkacağı için Wilder-Ortiz maçının TSİ sabaha karşı dört ile 7 arasında başlaması bekleniyor. 

Wilder, ringe girip Ortiz’e alan okumuştu

9 Aralık’ta ise boks dünyasında ilginç tek olay yaşanmış ve Luis Ortiz’in Daniel Martz’ı nakavt ettiği maçın derhal peşinden Deontay Wilder ringe girerek Ortiz’E Sanki alan okumuştu. 

Maç sonu ringe dalan WBC ağırsıklet şampiyonu Deontay Wilder, Ortiz’e “Bugün senin için tertemiz birgün. Sen güçlüsün ama bendeniz en iyiyim. Bunu da kanıtlayacağım. Bu maçı benimle yapacaksın” demişti. 

Ona karşılık veren Luis Ortiz ise, “Ben her vakit hazırım. Küba için dövüşmeye hazırım. yalan neden yok. Çık karşıma.” şeklinde konuşmuştu.


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

<iframe id="player_668402" frameborder="0" scrolling="0" marginheight="0" marginwidth="0" allowfullscreen="allowfullscreen" src="/QuarkPlayer/Index?ContentParentId=1353307

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir